Vipetų veislynas Panevėžyje

      Whippets breeder in Panevėžys, Lithuania

       Питомник Уиппет в Литве

+370 61459068

Mano Šansonetė The Young Wild 2021 rugpjūtis

Įrašas paskelbtas 2021/07/19

Didžioji naujiena išsipildė! Mano Šansonetė The Young Wild ir Barnesmore King Of The Celts šių metų rugpjūčio 18 d. susilaukė 6 palikuonių!

Gimė keturios kalytės ir du berniukai!!!

Daugiau informacijos

po savaitės

Po mėnesio

Po dviejų mėnesių

I’m very grateful to have Rausis (Pegasus) in our family. He is the perfect addition to us – adventurous, loving and affectionate.
Ramūne is a very responsible breeder, takes the best care of her dogs, keeps in touch with the new owners to make sure everything is good and helps with advice when needed. Thank you so much!

Zane

Yuki yra mūsų namų ir miško fėja, įnešusi į mūsų gyvenimą daug naujų patyrimų. Geriausiai jaučiasi miške, kur gali vaikytis voveriukus, tikrinti žvėrelių urvelius, mėgsta žemuoges, mėlynes, žiemą kadagio uogyčių paskabo, o vasarą maudynes ežere. Puikiai atsišaukia, labai drąsi ir sargi. Kantrybės klodai neišsenkantys, nes auga kartu su mūsų mažąja dukryte, namuose tikras kantrybės įsikūnijimas. Mėgsta keliauti, važiuoti mašina, niekas nevyksta be jos žinios. Labai rekomenduojame ne tik šią veislę, bet ir šį veislyną. Ramunė su begaliniu atsidavimu ir rūpesčiu užaugina ir išleidžia į mūsų šeimas nuostabius ir sveikus šuniukus.

Ernesta