Vipetų veislynas Panevėžyje

      Whippets breeder in Panevėžys, Lithuania

       Питомник Уиппет в Литве

+370 61459068

Mano Šansonetė Orange Lily 2021 sausis

Įrašas paskelbtas 2021/07/20

2021 metų sausio 8 dieną Mano Šansonetė Orange Lily atsivedė du šuniukus ir dvi kalytes. Mūsų visų džiaugsmui:
Smiltys Amber Lighthouse, Smiltys Amber Sail, Smiltys Amber Seagull ir Smiltys Amber Sunrise.

Visi mažyliai auga greitai ir yra sveiki. Pirmi mėnesiai prabėga nepastebimai..

Vėjas į mūsų namus įnešė labai daug švelnumo. Tai nuostabus šuo, geriausias ir ištikimiausias draugas. Niekada negalvojome, kad yra tokių meilių, ramių, tylių ir švelnių šunų. Labai džiaugiamės pasirinkę šią veislę ir drąsiai rekomenduojame kitiems.

Andrius

Rūkas dievina pagaliukus ir pasibėgiojimus. Labai mėgsta draugiją tiek žmonių, tiek kitų šunų. Geriausias pietų miegas tik su Rūku! Tai geriausias draugas, kokį tik gali įsivaizduoti, visuomet sutiks grįžtant namo su didžiausiu džiaugsmu ir vakarą praleis šiltai prisiglaudęs prie tavęs.

Gabrielė

Pupa, pupytė arba tiesiog šuneliūzas, nesvarbu kaip pavadinsi tai – mūsų naujas šeimos narys. Nuo bailaus karantininio kukulio kuriam nepatinka rengtis rubelius iki išdykusio bėgiko, kuriam tik parodžius antkaklį suspurda širdelė. Šunelio norėjom ilgai, bet kai galutinai apsisprendėm viskas įvyko taip greitai, kad net jautemės nepasiruošę. Pirkom (ir vis dar perkam) įmantriausius žaisliukus, maistą ir skanumynus, kad tik kažko nepritrūktų, tačiau neilgai trukus supratome, kad šuneliui tiesiog reikia dėmesio, o geriausias žaisliukas tai šaka miške ir minkščiausias patalas pas šeimininką lovoj prie kojų. Su dėmesiu ateina pasitikėjimas, o su pasitikėjimu ir šunelis žino kieno pasiprašyt į kiemą ir šeiminkas ramus, kad šunelis žino kelią atgal. Nors pupą gavome karantino metu ir neturėjome didelės galimybės socializuotis, šunelis buvo nuolatinis kompanjonas, atlaisvėjus apribojimams pupytė buvo visų susibūrimų žvaigždė. Mielas šunelis kuriam vaikai tampo už ausų, uodegos ir mėto kamuoliuką greitai tapo pačiu geriausiu planšetės pakaitalu. Per pirmuosius pusę metų išmokome daug, sužinojome dar daugiau, o ką supratome tai, kad esant progai norėtume dar vieno vipeto.

Greta